vyklopny-stolek

Výklopný stolek

praktický doplněk pro čisté prostory

Popis

Celá sestava výklopného stolku se skládá z několika primárních dílů. Základem je pracovní deska a tělo stolku, které v sobě skrývá pohyblivý mechanismus a úložný prostor pro složený stav. Tělo je zhotoveno z ocelového plechu ošetřeného práškovým vypalovaným lakem v odstínu RAL s vnitřními výztuhami pro ztužení konstrukce. O zajištění v uzavřené pozici se starají magnety.

Po stlačení předají volnost pístům, které stolek vyzdvihnou do manipulační polohy. Zajištění konstrukce proti těžším břemenům je možno stolek vybavit vestavnou výklopnou výztuží, jenž podpírá pracovní plochu v místě největšího namáhání.

Technické parametry

Rozměr

970 mm x 545 mm x 71 mm

Barevný odstín

RAL 9010, 40 % lesku,
nebo atypický podle odstínů vzorové řady RAL

Materiál panelu

ocelový plech RUBACOLOR
nerez plech AISI 304

Povrchová úprava

polyesterový lak
brus /320/

Vyztužovací materiál

pozinkovaný ocelový plech třídy 10 004.2
ocelový plech třídy 304

Nosnost na vzpěrách

dle typu vzpěry

Nosnost s podpěrou

20kg

ke-stazeni

Technický list
Výklopný stolek

Stáhnout
Použití

Výklopný a integrovaný stolek do příčkových systémů zajišťuje pracovní prostor i v místech, které dispozičně neumožňují rozložení klasického nábytku. Manipulace je řešena s ohledem na efektivitu při pohybu. Dvojice pístů se stará o otevření do pracovní pozice a jeho dostatečnou tuhost.

Po stlačení se pracovní plocha uvolní a během několika sekund je připravena k použití. Umístění s konstrukčním řešením dovoluje loketní manipulaci v případě, kdy ovládání stiskem ruky není v danou chvíli možné.

mapa-referenci
Realizované zakázky
Fotogalerie